- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | RK0627 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RK0627 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 40mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 20mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 144mm |
| Porinis gaminio numeris | R-K0626 |
| Prekės kodas | RK0627 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 40mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 20mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 144mm |
| Porinis gaminio numeris | R-K0626 |