- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | R-D0838 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-D0838 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 257mm |
| Paviršius | Padengta alyva |
| Aukštis [mm] | 40,5mm |
| Minimalus storis [mm] | 10,2mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 59mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 98mm |
| Sriegio dydis | 13.2 |
| Prekės kodas | R-D0838 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 257mm |
| Paviršius | Padengta alyva |
| Aukštis [mm] | 40,5mm |
| Minimalus storis [mm] | 10,2mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 59mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 98mm |
| Sriegio dydis | 13.2 |