- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | RD0629 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RD0629 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 262mm |
| Paviršius | Padengta alyva |
| Aukštis [mm] | 51mm |
| Minimalus storis [mm] | 11mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 66mm |
| Angų skaičius | 5 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |
| Sriegio dydis | 12.6 |
| Prekės kodas | RD0629 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 262mm |
| Paviršius | Padengta alyva |
| Aukštis [mm] | 51mm |
| Minimalus storis [mm] | 11mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 66mm |
| Angų skaičius | 5 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |
| Sriegio dydis | 12.6 |