- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių komplektas, stovėjimo stabdis
Stabdžių trinkelių komplektas, stovėjimo stabdis
| Prekės kodas | RS0296 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RS0296 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 295mm |
| Plotis [mm] | 50mm |
| Stabdžių sistema | AKEBONO |
| OE numeriui | 44060VE827 |
| Prekės kodas | RS0296 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 295mm |
| Plotis [mm] | 50mm |
| Stabdžių sistema | AKEBONO |
| OE numeriui | 44060VE827 |