- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | MS2475 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | MS2475 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 150mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Išorinis skersmuo [mm] | 8mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Išorinio sriegio matmuo | M10X1,25 |
| Porinis gaminio numeris | M-S2476 |
| Prekės kodas | MS2475 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 150mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Išorinis skersmuo [mm] | 8mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Išorinio sriegio matmuo | M10X1,25 |
| Porinis gaminio numeris | M-S2476 |