- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | M-S2432 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S2432 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Storis [mm] | 50mm |
| Ilgis [mm] | 174mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Vidinio sriegio matmuo | M12X1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M10X1,25 |
| Prekės kodas | M-S2432 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Storis [mm] | 50mm |
| Ilgis [mm] | 174mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Vidinio sriegio matmuo | M12X1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M10X1,25 |