- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | RP1528 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RP1528 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 17,3mm |
| Plotis [mm] | 152,2mm |
| Aukštis [mm] | 60,1mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Patikros žymė | ECE R90 |
| Prekės kodas | RP1528 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 17,3mm |
| Plotis [mm] | 152,2mm |
| Aukštis [mm] | 60,1mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Patikros žymė | ECE R90 |