- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | RP1193 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RP1193 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 14,4mm |
| Plotis [mm] | 123mm |
| Aukštis [mm] | 58,4mm |
| Stabdžių sistema | ADVICS |
| Patikros žymė | ECE R90 |
| Prekės kodas | RP1193 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 14,4mm |
| Plotis [mm] | 123mm |
| Aukštis [mm] | 58,4mm |
| Stabdžių sistema | ADVICS |
| Patikros žymė | ECE R90 |