- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | R-P0925 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-P0925 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Storis [mm] | 15mm |
| Plotis [mm] | 98,9mm |
| Aukštis [mm] | 37,5mm |
| Stabdžių sistema | AKEBONO |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Patikros žymė | ECE R90 |
| Prekės kodas | R-P0925 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Storis [mm] | 15mm |
| Plotis [mm] | 98,9mm |
| Aukštis [mm] | 37,5mm |
| Stabdžių sistema | AKEBONO |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Patikros žymė | ECE R90 |