Spyruoklė
| Prekės kodas | PX1-0929 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX1-0929 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 340mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 16mm |
| Prekės kodas | PX1-0929 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sportinės pakabos |
| Ilgis [mm] | 340mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 16mm |