Spyruoklė
| Prekės kodas | PX10798 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX10798 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Ilgis [mm] | 364mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 108mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11mm |
| Prekės kodas | PX10798 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Ilgis [mm] | 364mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 108mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11mm |