Spyruoklė
| Prekės kodas | PX10451 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX10451 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| OE numeriui | 46751135 |
| Ilgis [mm] | 370mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11,5mm |
| Prekės kodas | PX10451 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| OE numeriui | 46751135 |
| Ilgis [mm] | 370mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 11,5mm |