Spyruoklė
| Prekės kodas | PX10201 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX10201 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su pastovaus diametro viela |
| Ilgis [mm] | 235mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Prekės kodas | PX10201 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su pastovaus diametro viela |
| Ilgis [mm] | 235mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 14,5mm |