- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Amortizatorius
Amortizatorius
| Prekės kodas | PX6FC430 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX6FC430 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Amortizatoriaus tipas | Alyvos slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis spaustukas |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |
| Angos skersmuo [mm] | 27mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 18mm |
| Prekės kodas | PX6FC430 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Amortizatoriaus tipas | Alyvos slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinis spaustukas |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |
| Angos skersmuo [mm] | 27mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 18mm |