- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | MS2259 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | MS2259 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 400mm |
| Storis [mm] | 80mm |
| Plotis [mm] | 90mm |
| Vairavimo mechanizmas | Su skersinės vairo trauklės galu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Prekės kodas | MS2259 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 400mm |
| Storis [mm] | 80mm |
| Plotis [mm] | 90mm |
| Vairavimo mechanizmas | Su skersinės vairo trauklės galu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |