- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | M-S1746 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S1746 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 290mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,75mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S1745 |
| Prekės kodas | M-S1746 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 290mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,75mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S1745 |