- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | MS1399 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | MS1399 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Storis [mm] | 77mm |
| Ilgis [mm] | 250mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M16x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su karūnine veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S1400 |
| Prekės kodas | MS1399 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Storis [mm] | 77mm |
| Ilgis [mm] | 250mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M16x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su karūnine veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S1400 |