- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | MS1242 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | MS1242 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,25mm |
| Ilgis [mm] | 175mm |
| OE numeriui | 53010-SR3-000 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Prekės kodas | MS1242 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1,25mm |
| Ilgis [mm] | 175mm |
| OE numeriui | 53010-SR3-000 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |