- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | M-S0557 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0557 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 97mm |
| Kūgio dydis [mm] | 14mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su karūnine veržle |
| Prekės kodas | M-S0557 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 97mm |
| Kūgio dydis [mm] | 14mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su karūnine veržle |