- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | M-S0269 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0269 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Storis [mm] | 62mm |
| Ilgis [mm] | 238mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Prekės kodas | M-S0269 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Storis [mm] | 62mm |
| Ilgis [mm] | 238mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |