- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | M-S0256 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S0256 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Ilgis [mm] | 75mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14x2mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S0252 |
| Prekės kodas | M-S0256 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Ilgis [mm] | 75mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14x2mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su savaime užsifiksuojančia veržle |
| Porinis gaminio numeris | M-S0252 |