- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | FT27195 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT27195 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 981mm |
| Sriegio dydis | M22x1,5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 26 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 27 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 82mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 84mm |
| Porinis gaminio numeris | FT27194 |
| Prekės kodas | FT27195 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Transmisijos tipas | Mechaninė transmisija |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 981mm |
| Sriegio dydis | M22x1,5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 26 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 27 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 82mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 84mm |
| Porinis gaminio numeris | FT27194 |