- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | FT27064 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT27064 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 1 090mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 44 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 42 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 44 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpinio veleno pavara |
| Versija | OEM-Quality-Line |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 106mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Porinis gaminio numeris | FT27052 |
| Prekės kodas | FT27064 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 1 090mm |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 44 |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 42 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 44 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpinio veleno pavara |
| Versija | OEM-Quality-Line |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 106mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 100mm |
| Porinis gaminio numeris | FT27052 |