- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Veržlė, ašies kakliukas
Veržlė, ašies kakliukas
| Prekės kodas | FT26002 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT26002 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 16mm |
| Sriegio dydis | M28x1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 41 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Naudingosios apkrovos kodas | 10Q |
| Naudingosios apkrovos kodas | 14Q |
| Prekės kodas | FT26002 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 16mm |
| Sriegio dydis | M28x1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 41 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Naudingosios apkrovos kodas | 10Q |
| Naudingosios apkrovos kodas | 14Q |