- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | FT24060 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT24060 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Aukštis [mm] | 94mm |
| Sriegio dydis | M16X1,5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 161mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Varžtų skaičius | 5 |
| Prekės kodas | FT24060 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Aukštis [mm] | 94mm |
| Sriegio dydis | M16X1,5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 161mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Varžtų skaičius | 5 |