- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | FT24057 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT24057 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 76mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 129mm |
| Prekės kodas | FT24057 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 76mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 129mm |