- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | FT24047 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT24047 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 50 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 144mm |
| Naudingosios apkrovos kodas | 10Q |
| Naudingosios apkrovos kodas | 14Q |
| Prekės kodas | FT24047 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 50 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 144mm |
| Naudingosios apkrovos kodas | 10Q |
| Naudingosios apkrovos kodas | 14Q |