- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Atraminis buferis, pakaba
Atraminis buferis, pakaba
| Prekės kodas | FT20056 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT20056 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Storis [mm] | 54mm |
| Ilgis [mm] | 120mm |
| Plotis [mm] | 55mm |
| Prekės kodas | FT20056 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Storis [mm] | 54mm |
| Ilgis [mm] | 120mm |
| Plotis [mm] | 55mm |