- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vairo pavara
Vairo pavara
| Prekės kodas | FT19060 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT19060 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Gamintojo apribojimas | TRW |
| Ilgis [mm] | 1 030mm |
| Sriegio dydis | M12x1,5 |
| Darbinis režimas | Elektr.-hidraul. |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su el. vairo stiprintuvu |
| Vairavimo mechanizmas | Dantytasis vairo velenas |
| Įvado veleno aukštis [mm] | 94mm |
| Prekės kodas | FT19060 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Gamintojo apribojimas | TRW |
| Ilgis [mm] | 1 030mm |
| Sriegio dydis | M12x1,5 |
| Darbinis režimas | Elektr.-hidraul. |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su el. vairo stiprintuvu |
| Vairavimo mechanizmas | Dantytasis vairo velenas |
| Įvado veleno aukštis [mm] | 94mm |