Spyruoklė
| Prekės kodas | FT12282 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT12282 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 271mm |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 100mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 158mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 102mm |
| Ričių skaičius | 5,2 |
| Vielos skersmuo [mm] | 18,9mm |
| Prekės kodas | FT12282 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 271mm |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 100mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 158mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 102mm |
| Ričių skaičius | 5,2 |
| Vielos skersmuo [mm] | 18,9mm |