- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | FT00408 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FT00408 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Įtampa [V] | 12V |
| Skersmuo [mm] | 120mm |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be integruoto reguliatoriaus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be varžos |
| Galia [W] | 180W |
| Prekės kodas | FT00408 |
| Gamintojų leidimas | FAST |
| Įtampa [V] | 12V |
| Skersmuo [mm] | 120mm |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be integruoto reguliatoriaus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be varžos |
| Galia [W] | 180W |