- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | SKZCH022 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | SKZCH022 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis sriegis [mm] | M14 x 1,25mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M16 x 1,5mm |
| Ilgis [mm] | 146mm |
| Porinis gaminio numeris | SKZ-CH-021 |
| Prekės kodas | SKZCH022 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis sriegis [mm] | M14 x 1,25mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M16 x 1,5mm |
| Ilgis [mm] | 146mm |
| Porinis gaminio numeris | SKZ-CH-021 |