- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | NPWPS005 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | NPWPS005 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Ilgis [mm] | 535mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |
| Prekės kodas | NPWPS005 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Ilgis [mm] | 535mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 86mm |