- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | HZP-RE-040 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | HZP-RE-040 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 48mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 48mm |
| Porinis gaminio numeris | HZP-RE-041 |
| Prekės kodas | HZP-RE-040 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 48mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 48mm |
| Porinis gaminio numeris | HZP-RE-041 |