- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | HZP-ME-108 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | HZP-ME-108 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Stabdžių sistema | CBI |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 60mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 24mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | HZP-ME-107 |
| Prekės kodas | HZP-ME-108 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Stabdžių sistema | CBI |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 60mm |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 24mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | HZP-ME-107 |