- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, degalų slėgis
Jutiklis, degalų slėgis
| Prekės kodas | EFP-RE-005 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | EFP-RE-005 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Aukšto slėgio pusė |
| Sriegio dydis | M12 |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Degalų mišinio formavimas | Įprasta magistralė (CR) |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |
| Montavimo aukštis [mm] | 18,5mm |
| Ilgis [mm] | 62mm |
| Prekės kodas | EFP-RE-005 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Aukšto slėgio pusė |
| Sriegio dydis | M12 |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3Poliai |
| Degalų mišinio formavimas | Įprasta magistralė (CR) |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |
| Montavimo aukštis [mm] | 18,5mm |
| Ilgis [mm] | 62mm |