- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
| Prekės kodas | ECT-FT-002 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ECT-FT-002 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Ilgis [mm] | 50mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 22,5mm |
| Prekės kodas | ECT-FT-002 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Ilgis [mm] | 50mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 22,5mm |