- Prekių katalogas
- Oro kondicionavimas
- Siuntimo blokas, vidaus temperatūra
Siuntimo blokas, vidaus temperatūra
| Prekės kodas | ECTBM004 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Oro kondicionavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ECTBM004 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Jungties korpuso forma | Pakreipta |
| OE numeriui | 64116929095 |
| Ilgis [mm] | 70mm |
| Plotis [mm] | 50mm |
| Prekės kodas | ECTBM004 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Jungties korpuso forma | Pakreipta |
| OE numeriui | 64116929095 |
| Ilgis [mm] | 70mm |
| Plotis [mm] | 50mm |