- Prekių katalogas
- Važiavimo režimo programinis reguliatorius
- Jungiklis, sankabos valdiklis
Jungiklis, sankabos valdiklis
| Prekės kodas | ECPRE016 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Važiavimo režimo programinis reguliatorius |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ECPRE016 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Darbinis režimas | Rank. (valdoma koja) |
| Ilgis [mm] | 98mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Aukštis [mm] | 35mm |
| Kištuko spalva | Pilka |
| Korpuso spalva | Šviesiai mėlynas |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |
| Prekės kodas | ECPRE016 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Darbinis režimas | Rank. (valdoma koja) |
| Ilgis [mm] | 98mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Aukštis [mm] | 35mm |
| Kištuko spalva | Pilka |
| Korpuso spalva | Šviesiai mėlynas |
| Jungties korpuso forma | Kampinis |