- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | DP2110.10.0847 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP2110.10.0847 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 1 074mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 31 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 70mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 88mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | DP2110.10.0847 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 1 074mm |
| Sriegio dydis | M24x1.5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 31 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 70mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 88mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |