- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | DP2110.10.0417 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP2110.10.0417 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 855mm |
| Sriegio dydis | M29x1.5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 70mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 97mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | DP2110.10.0417 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 855mm |
| Sriegio dydis | M29x1.5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 30 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 70mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 97mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |