- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | DP2010.10.0156 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP2010.10.0156 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 18,2mm |
| Plotis [mm] | 18,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be integruoto ABS jutiklio |
| Prekės kodas | DP2010.10.0156 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 18,2mm |
| Plotis [mm] | 18,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be integruoto ABS jutiklio |