- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | DP2010.10.0131 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP2010.10.0131 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Prekės kodas | DP2010.10.0131 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |