- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Jungčių komplektas, kardaninis velenas
Jungčių komplektas, kardaninis velenas
| Prekės kodas | DP2110101466 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP2110101466 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 157mm |
| Sriegio dydis | M22X1,5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 26 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 23 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 58mm |
| Prekės kodas | DP2110101466 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 157mm |
| Sriegio dydis | M22X1,5 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 26 |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 23 |
| Sandariklio skersmuo [mm] | 58mm |