- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Filtras, salono oras
Filtras, salono oras
| Prekės kodas | DP1110120350 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110120350 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 297,5mm |
| Plotis [mm] | 142mm |
| Aukštis [mm] | 40mm |
| Kiekio vienetas | Komplektas |
| Filtro tipas | Dalelių filtras |
| Prekės kodas | DP1110120350 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 297,5mm |
| Plotis [mm] | 142mm |
| Aukštis [mm] | 40mm |
| Kiekio vienetas | Komplektas |
| Filtro tipas | Dalelių filtras |