- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | DP1110130281 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110130281 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Aukštis [mm] | 276mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 81mm |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 10mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Prekės kodas | DP1110130281 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Aukštis [mm] | 276mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 81mm |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 10mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 8mm |