- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | DP1110130223 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110130223 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 59mm |
| Plotis [mm] | 59mm |
| Aukštis [mm] | 134mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 11mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 11mm |
| Prekės kodas | DP1110130223 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 59mm |
| Plotis [mm] | 59mm |
| Aukštis [mm] | 134mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 11mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 11mm |