- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | DP1110130069 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110130069 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 83,2mm |
| Plotis [mm] | 83,2mm |
| Aukštis [mm] | 163mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5-6H |
| Degalų tipas | Dyzelinas |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M16x1.5mm |
| Prekės kodas | DP1110130069 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 83,2mm |
| Plotis [mm] | 83,2mm |
| Aukštis [mm] | 163mm |
| Sriegio dydis | M16x1.5-6H |
| Degalų tipas | Dyzelinas |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M16x1.5mm |