- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos filtras
Alyvos filtras
| Prekės kodas | DP1110110125 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110110125 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 77,5mm |
| Plotis [mm] | 77,5mm |
| Aukštis [mm] | 139mm |
| Sriegio dydis | M27x1.5-6H |
| Atidarymo slėgis [bar] | 2,5bar |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |
| Prekės kodas | DP1110110125 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 77,5mm |
| Plotis [mm] | 77,5mm |
| Aukštis [mm] | 139mm |
| Sriegio dydis | M27x1.5-6H |
| Atidarymo slėgis [bar] | 2,5bar |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |