- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | DP1110.10.0236 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110.10.0236 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 134mm |
| Plotis [mm] | 168mm |
| Aukštis [mm] | 90mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 94mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 116mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 94mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 70mm |
| Prekės kodas | DP1110.10.0236 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 134mm |
| Plotis [mm] | 168mm |
| Aukštis [mm] | 90mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 94mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 116mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 94mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 70mm |